Jaký zvolit energy drink | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jaký zvolit energy drink

Jaký zvolit energy drink

Datum: 27.1. 2021

Rozšířili jsme nabídku populárních energy drinků. Jemně sycené nápoje v plechovce jsou vyhledávány pro efekt stimulace, zlepšení koncentrace a podporu sportovního výkonu. Umí však nabídnout mnohem víc!

Energy drinky stále více získávají na oblibě

Určitě znáte situace, kdy jste unavení, bez energie a potřebujete „nakopnout“. Vedle běžné kávy se na výsluní postupem času dostaly mimo jiné i energy drinky. Od příležitostné konzumace, často spojené s večerní zábavou, se staly běžnou součástí denního režimu mnoha lidí.

Energetické nápoje jsou nealkoholické nápoje, které obsahují účinné látky pro snížení pocitu únavy a vyčerpání, dále také cukr či umělá sladidla, bylinné výtažky nebo aminokyseliny. Těžiště účinku energetických nápojů leží obvykle v obsahu kofeinu a cukru, případně i v synergii těchto dvou látek.

Moderní funkční drinky nabízí nejen řešení pro energetickou krizi, ale doplní i další účinné látky. Navíc jsou zcela bez cukru, a tak se nemusíte bát, že kvůli nim překročíte doporučený příjem sacharidů, který by se mohl uložit ve formě tuků.

FAT DIRECT DRINK

Díky obsahu účinných látek je vhodný pro aktivní životní styl, když potřebujete udržet duševní výkonnost a dobrý stav psychologických funkcí, nebo se může stát skvělou součástí redukčního režimu.

Tento drink patří do naší řady výrobků FAT DIRECT. Díky obsahu cholinu je efektivní v rámci metabolismu tuků a vyhledávaný v dietním režimu. Součástí je i užitečné množství biotinu, který podporuje metabolismus makroživin. Dalšími benefity tohoto nápoje jsou vitamíny B3 a B5, které přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Vitamin B6 mimo jiné ještě zajistí optimální tvorbu červených krvinek. Zákazníci v redukčním režimu mohou ocenit, že základ produktu tvoří L-karnitin, L-arginin a taurin.

Doporučené dávkování: nápoj užijte cca 20 minut před fyzickým výkonem nebo při únavě. Maximálně 2 plechovky za den

FAT DIRECT DRINK
N1 DRINK

N1 DRINK

Pokud potřebujete pořádně nakopnout a udržet se v tempu, pak je N1 DRINK tou správnou volbou.

Tento drink patří do naší řady výrobků N1, které vás ,,nastartují“. Obsahuje směs vysoce účinných látek, L-argininu, beta-alaninu, taurinu, glukuronolaktonu a vysoký obsah kofeinu. Mezi další benefity patří obsah cholinu, který podporuje metabolismus lipidů a přispívá k udržení normální funkce jater.

Doporučené dávkování: užijte maximálně 1 plechovku za den cca 20 minut před fyzickým výkonem nebo při únavě. Nepřekračujte doporučené dávkování.

BCAA ENERGY

Je dobrou volbou pro aktivně sportující jedince, díky obsahu BCAA a stimulujícím látkám.

Tento drink patří do naší řady výrobků obsahujících esenciální aminokyseliny L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin. Mimo tyto esenciální rozvětvené aminokyseliny obsahuje ještě navíc vitamíny B3 a B5 které podporují energetický metabolismus a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Dalšími účinnými látkami jsou taurin a kofein. Obsažené vitamíny B6 a B12 se podílejí na správné funkci nervové soustavy a optimalizují tvorbu červených krvinek.

Doporučené dávkování: maximálně 1 plechovku za den, 20 – 30 minut před nebo v průběhu fyzického výkonu.

BCAA ENERGY
EXPLOSIN

EXPLOSIN

Předtréninkový instantní nápoj pro silové i vytrvalostní sporty.

Směs účinných látek obsahuje kromě kofeinu a taurinu také antioxidant vitamín C, který se mimo jiné podílí na správné tvorbě kolagenu a optimálnímu energetickému metabolismu. Vitamín B2 a B6 vám navíc pomohou snížit pocity únavy a vyčerpání a přispívají k normální tvorbě červených krvinek. Explosin je jedinečný také díky značkové směs Vinitrox™, což je patentovaná synergická kombinace polyfenolů z jablek a hroznů. Vinitrox™ je výsledkem spojení jedinečných odborných znalostí a specifického postupu, který splňuje specifické požadavky sportovců a hledá přírodní doplňky stravy.

Doporučené dávkování: Dávku 6 g rozmíchejte do 130 – 160 ml vody. Konzumujte 15 minut před tréninkem.

Myslete však i na to, že energetické nápoje nejsou vhodné pro děti a osoby, které mají problémy s krevním tlakem. Dále nejsou vhodné před spaním, v těhotenství, při kojení a v kombinaci s alkoholem.


Seznam produktů

N1 SHOT

N1 SHOT

Špičkový stimulant pro maximální efekt napumpování svalstva a intenzivní nabuzení...

42

37 bez DPH

EXPLOSIN

EXPLOSIN

Předtréninkový instantní nápoj pro silové i vytrvalostní sporty, obsahuje směs...

380

330 bez DPH

GUTAR ENERGY SHOT

GUTAR ENERGY SHOT

Skutečný energetický náboj s obsahem funkčních látek podporujících koncentraci....

35

30 bez DPH

N1 DRINK

N1 DRINK

Prvotřídní silně stimulující sycený nápoj v plechovce, který je vždy po ruce...

48

42 bez DPH

FAT DIRECT DRINK

FAT DIRECT DRINK

Jemně sycený hotový nápoj v plechovce je určený pro podporu bdělosti, zvýšení...

42

37 bez DPH

BCAA ENERGY

BCAA ENERGY

Sycený nápoj s vysokým obsahem esenciálních rozvětvených aminokyselin, kofeinu,...

42

37 bez DPH