Sport Fun Fest nadchnul Hlučín | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Sport Fun Fest nadchnul Hlučín

  Sport Fun Fest nadchnul Hlučín

  Datum: 4.9.2014

  První ročník festivalu Sport Fun Fest vyvrcholil v neděli 31. srpna v areálu Hlučínské štěrkovny. Sportovní festival, jehož byla společnost NUTREND partnerem, byl atraktivní, stylovou, vzdělávací, soutěžní a hlavně zábavní akcí pro děti i dospělé všech věkových kategorií.

  Diváci si užili vystoupení známých sportovců Moravskoslezského kraje a úspěšných reprezentantů České republiky, autogramiády a setkání s významnými osobnostmi českého sportu, závody a jiná přátelská utkání a spousty dalších sportovních aktivit.

  Organizátoři připravili celkem 7 zón, které nabídly obrovské množství atrakcí - adrenalin zóna (například exhibice free style, ukázka vozidla z Rallye Dakar, freedriving, aerobic a další), fit zóna (tréninky s profi trenéry, pole dance, nordic walking, pilates), dětská zóna (trampolíny, provazochodectví), zóna hřiště (volejbal, basketbal, hokej, ragby a zurb futbal), wake zóna (závody na vodních lyžích), vodní záchranná zóna a zóna sportovní kynologie. ?Cílem organizátorů bylo seznámit veřejnost se sportovními kluby Severomoravského kraje a seznámit publikum s hvězdami sportovního světa, které jsou úzce spjaty s Moravskoslezským krajem.

  Součástí projektu byl i charitativní běh na pět kilometrů nazvaný Běh s Majklem. Výtěžek získal ostravský mobilní hospic Ondrášek. Tohoto běhu se zúčastnil i horolezec Libor Uher, který v roce 2007 vystoupil i na K2, druhou nejvyšší horu světa.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist