Trasa 35 km - kolo | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Trasa 35 km - kolo

Trasa 35 km - kolo

Datum: 7.4. 2020

Připravili jsme pro vás tréninkovou příkladovou trasu. Specifikace pro MTB s max. převýšením 302 m, ale výživově se dá trasa využít i na silnici. Produkty jsme nastavili tak, aby byly vhodné na trénink pro aktivního cyklistu hobby až mírně pokročilého.

Pitný režim

Isodrinx: Nejdůležitější pro cyklisty je doplňovat tekutiny. Náš Isodrinx si rozmíchejte ve vodě a popíjejte po menších doušcích po celou dobu tréninku. Udržíte správnou hydrataci organismu a také potřebné minerální látky. Na každou trať jsme nastavili vhodné množství. 


Před tréninkem 

Voltage energy bar: Dejte si cca 20 minut před tréninkem energetickou tyčinku, která skvěle chutná, a především vás připraví na aktivitu. Hlavní složkou jsou sacharidy s postupným uvolňováním, což pro vás znamená, že získaná energie z tyčinky se do těla uvolňuje postupně. Navíc je dobře stravitelná i při velké zátěži. 

  

Během tréninku

Endurosnack gel: Cca po 30 minutách jízdy je vhodné doplnit další energii. Tentokrát doporučujeme gel. Ten se dobře přijímá i při náročné aktivitě s vysokou tepovou frekvencí. Kromě pomalu vstřebatelných sacharidů obsahuje i BCAA a taurin.


Po tréninku

Regener: Abyste mohli po závodě nebo tréninku bez problému fungovat a užít si den, zařadili jsme produkt, který je to nejlepší, co si můžete dát na regeneraci ihned po zátěži. Obsahuje minerály a vitamíny, které doplníte a pomůžete tělu dostat se do rovnováhy. Regener doporučujeme konzumovat pomalu a postupně vypít v průběhu cca 20 minut. Seznam produktů

REGENER

REGENER

Mimořádně účinná kombinace sacharidů, aminokyselin, vitamínů a minerálů, speciálně...

350

304 bez DPH

VOLTAGE ENERGY BAR

VOLTAGE ENERGY BAR

Energie sbalená do lahodné tyčinky v sobě kombinuje skvělou chuť a ideální formu...

36

31 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

Profesionální sportovní nápoj s elektrolyty v sypké formě, který zajistí kvalitní...

249

217 bez DPH

ENDUROSNACK

ENDUROSNACK

Energetický gel s postupným uvolňováním energie představuje ideální zdroj energie...

50

43 bez DPH

Trénink do 1,5 hodiny

Trénink do 1,5 hodiny

Produktový balíček je sestaven tak, aby vám pomohl vyrovnat se se ztrátou energie,...

159

138 bez DPH

Fotogalerie