Trasa nad 100 km - kolo | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Trasa nad 100 km - kolo

Trasa nad 100 km - kolo

Datum: 25.2.2021

Připravili jsme pro vás tréninkovou příkladovou trasu. Specifikace pro MTB s max. převýšením 850 m, ale výživově se dá trasa využít i na silnici. Produkty jsme nastavili tak, aby byly vhodné na trénink pro mírně pokročilého i profi cyklistu.

Jak správně načasovat jednotlivé produkty?


Pitný režim

Isodrinx: Nejdůležitější pro sportovce je doplňovat tekutiny. Náš Isodrinx si rozmíchejte ve vodě a popíjejte po menších doušcích po celou dobu tréninku. Udržíte správnou hydrataci organismu a také potřebné minerální látky. Na každou trať jsme nastavili vhodné množství. 


Před tréninkem 

Voltage energy bar: Dejte si cca 20 minut před tréninkem energetickou tyčinku, která skvěle chutná, a především vás připraví na aktivitu. Hlavní složkou jsou sacharidy s postupným uvolňováním, což pro vás znamená, že získaná energie z tyčinky se do těla uvolňuje postupně. Navíc je dobře stravitelná i při velké zátěži. Před startem doporučujeme přidat 2 tablety Salt Caps.Kombinace účinných látek přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. 


Během tréninku

Endurosnack gel: Cca po 30 minutách sportovní aktivity je vhodné doplnit další energii. Tentokrát doporučujeme gel. Ten se dobře přijímá i při náročné aktivitě s vysokou tepovou frekvencí. Kromě pomalu vstřebatelných sacharidů obsahuje i BCAA a taurin. Vezměte si sebou i 2 kapsle Salt Caps. Ty doporučujeme hlavně při vyšší teplotě opět k elektrolytické rovnováze a podpoře energetického metabolismu.

Fruit Energy bar: Jako příjemná změna v doplňování energie při náročné aktivitě je tyčinka Fruit energy bar. Obsahuje 50% ovocné složky. Je tenká a dobře stravitelná. Využijte ji v době, když ucítíte, že tělo potřebuje i pevnou stravu. 

Carbosnack gel: Pokud vám nebude stačit Fruit energy bar, doporučujeme při delším tréninku jako je tento další s našich gelů, který obsahuje rychlou energii. Když už cítíte tzv. "těžké nohy", gel vám pomůže překonat krizi. Má téměř okamžitý náběh. Před cílem jsme zařadili také kofeinovou variantu Carbosnack gelu. 60 mg kofeinu zajistí lepší soustředěnost před cílem, kdy už jedete na doraz.  

Magneslife: Často se stává (hlavně ve velkém vedru), že při závodě nebo tréninku dostanete křeče. Magneslife je pohotovostní shot, který funguje téměř okamžitě. Často jej sportovci využívají také při pocitu malátnosti, bolestech hlavy a podobných problémech, které vás mohou potkat i před startem. Proto doporučujeme dát si jeden shot i ráno před tím, než vyjedete na trať.  


Po tréninku

Regener: Abyste mohli po závodě nebo tréninku bez problému fungovat a užít si den, připravili jsme pro vás produkt, který je to nejlepší, co si můžete dát na regeneraci ihned po zátěži. Obsahuje minerály a vitamíny, které doplníte a pomůžete tělu dostat se do rovnováhy. Regener doporučujeme konzumovat pomalu a postupně vypít v průběhu cca 20 minut.Seznam produktů

VOLTAGE ENERGY BAR

VOLTAGE ENERGY BAR

Energie sbalená do lahodné tyčinky v sobě kombinuje skvělou chuť a ideální formu...

od 31

27 bez DPH

REGENER

REGENER

Mimořádně účinná kombinace sacharidů, aminokyselin, vitamínů a minerálů, speciálně...

od 297

258 bez DPH

MAGNESLIFE

MAGNESLIFE

Prvotřídní a rychle vstřebatelná tekutá forma hořčíku, obohacená o vitamín B6....

od 216

188 bez DPH

CARBOSNACK

CARBOSNACK

Rychlá energie ve formě gelu obsahuje kombinaci dvou typů sacharidů ve vyváženém...

od 29

25 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

Profesionální sportovní nápoj s elektrolyty v sypké formě, který zajistí kvalitní...

od 207

180 bez DPH

ENDUROSNACK sáček

ENDUROSNACK sáček

Energetický gel s postupným uvolňováním energie představuje ideální zdroj energie...

od 43

38 bez DPH

ENDUROSNACK

ENDUROSNACK

Energetický gel s postupným uvolňováním energie představuje ideální zdroj energie...

od 43

38 bez DPH

CARBOSNACK WITH CAFFEINE

CARBOSNACK WITH CAFFEINE

Rychlá energie a stimulace organismu v praktickém energetickém gelu s obsahem...

od 29

25 bez DPH

FRUIT ENERGY BAR

FRUIT ENERGY BAR

Ovocná sportovní tyčinka s mimořádnou chutí a více než 50 % ovoce je ideální...

od 17

15 bez DPH

SALT CAPS

SALT CAPS

Unikátní směs elektrolytů a vitamínů určená nejen pro profesionální sportovce....

od 261

227 bez DPH

Trénink nad 2,5 hodiny

Trénink nad 2,5 hodiny

Nejtěžší trasy vyžadují pečlivou přípravu. Kromě dobré fyzičky je potřeba myslet...

od 536

466 bez DPH

Fotogalerie