ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

NUTREND podpořil Pražské schody

NUTREND podpořil Pražské schody

Už 21. ročník prestižní cyklistické soutěže Pražské schody je za námi. Známe tedy odpověď na otázku, kterou si v předvečer závodu kladli všichni zúčastnění. "Kdo se stane letošním vítězem?" Tím je Švýcar Fabian Giger, hájící barvy týmu Giant Pro XC. Sedmadvacetiletý sympaťák při svém druhém startu v Praze ukázal, že zkrátka umí.

Loňskou premiéru zakončil jako pátý, letos už na tradiční malostranské trati bezkonkurenčně převýšil své soupeře. Zprvu s ním ještě dokázala držet krok trojice Matouš Ulman (Česká Spořitelna – Specialized), Kristián Hynek (Topeak Ergon) a stájový kolega Nizozemec Michiel Van Der Heijden. Po projetí 8. z celkových 20 kol už ale Giger na špici nikoho nepustil. Krátce po 19. hodině, kdy měl v nohách více jak hodinu dřiny, si mohl s rukama nad hlavou slastně vychutnat vítězství v elektrizující atmosféře cílového prostoru pod Hradčanským náměstím. Druhý se ztrátou lehce převyšující jednu minutu projel cílem Kristián Hynek, který byl Gigerovi asi nejvážnějším soupeřem. Bronz putuje do Nizozemí zásluhou Michiela Van Der Heijdena. Nepopulární čtvrté místo zbylo na Matouše Ulmana, který jinak zajel výborný závod. Na pátém místě dojel Pavel Boudný (Česká spořitelna – Specialized), který společně s Matoušem Ulmanem patří do týmu Radima Kořínka sponzorovaného společností NUTREND. Na startu se objevil i další člen NUTREND Teamu Jaroslav Kulhavý.

Vítězem doplňkového V.I.P. závodu Pražských schodů se mezi muži stal Václav Šustr (Česká spořitelna) a nejlepší ženou Šárka Černá (Automotive Consulting).

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena