ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Vánoční dárek pro Vaše blízké

Vánoční dárek pro Vaše blízké

Přestože v dnešní „konzumní době" na nás ze všech stran útočí předvánoční reklamy, že nejvhodnějším dárkem je to či ono, rozumně smýšlející člověk dobře ví, že nejcennějším dárkem je pro každého zdraví.

Součástí komplexního zdraví je pochopitelně i funkční pohybový aparát. Když pomineme genetiku, je zdraví kloubů ovlivněno i fyzickou aktivitou či životosprávou. Zejména nevyvážené a nekvalitní rychlé stravování, nebo třeba vysoké dávky kofeinu, také častější konzumace sladkého, či alkoholu, zhoršují obnovu kloubní tkáně. Nejlepším dárkem by v tomto případě mělo být kvalitní stravování, ale uspěchaná „konzumní doba“ Vám nebo Vašim nejbližším v tomto ohledu příliš komfortu neposkytuje.

Jako skutečný dárek však můžete vybrat svým nejbližším právě FLEXIT GOLD DRINK od společnosti Nutrend. Svou volbou jim věnujete radost z pohybu a pocit větší volnosti.

FLEXIT GOLD DRINK je mimořádný instantní nápoj s obsahem devíti účinných látek se skvělým nutričním a fyziologickým efektem. Mezi ty nejdůležitější řadíme speciální rybí kolagenový peptid Naticol ®, produkovaný enzymatickou hydrolýzou, který vyniká svou nízkou molekulární hmotností a extrakt z rostliny Boswellia serrata. Další účinnými látkami jsou Glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM. Mezi účinné látky je nutné zmínit i vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena