Právě teď doprava do PPL boxů za 45 Kč

Obchodní zástupce – Plzeňský kraj

Preferujete práci v „terénu“, každodenní cestování a kontakt s lidmi Vás naplňuje? Jste komunikativní typ s výbornými prezentačními a vyjednávacími schopnostmi? Velkým pomocníkem může být Vaše nadšení pro sport a znalost sportovní výživy.

Česká jednička – společnost NUTREND D.S., a.s. přivítá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici “OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE”.

Jsme moderní potravinářská společnost a patříme mezi špičku ve světě sportovní výživy a doplňků stravy pro aktivní životní styl. V loňském roce jsem oslavili 30 let v tomto oboru, což svědčí o naší stabilitě a neustálém rozvoji. Vlastníme nejmodernější technologie a šířkou portfolia i jeho zaměřením nemáme na trhu konkurenci.

Jaké úkoly vás čekají?

Jak jsme si vás vysnili?

Na co se můžete těšit?

Naše představy na vysněného kolegu už znáte. Pokud jste objevili v naší volné pozici i Vaši práci snů – neváhejte a pošlete CV.

Ostatní probereme společně u kávy.

Těšíme se!

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis společně s vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů na emailovou adresu: nutrend@teamio.eu, do předmětu uveďte: Obchodní zástupce – Plzeňský kraj. Případně jej osobně přineste na recepci společnosti NUTREND D.S., a.s. Chválkovice 604, (červená budova).

20.5.2024

Užijte si proteinové léto

Ochutnat
Užijte si proteinové léto

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Chutná a funguje

Objevit
Chutná a funguje

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena