NUTREND míří na hvězdný veletrh | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  NUTREND míří na hvězdný veletrh

  NUTREND míří na hvězdný veletrh

  Datum: 9.4.2015

  Scéna pro největší světové hráče v oblasti fitness, wellness a zdraví je přichystána. Od čtvrtka 9. dubna do neděle 12. dubna se v německém Kolíně nad Rýnem odehraje FIBO, nejprestižnější veletrh v branži. Mezi vystavovateli samozřejmě nechybí ani NUTREND, pro nějž je FIBO již řadu let tradiční akcí.

  Německé FIBO bude znovu místem, kde se potkají hvězdy bodybuildingu, silových i bojových sportů. A zároveň tu nejlepší značky z celé planety představí své poslední inovace a trendy, na něž budou v letošním roce sázet. I proto je o veletrh každoročně velký zájem – stánky více než 700 vystavovatelů z 38 zemí si prohlédne přes 116 tisíc návštěvníků. Obrovský je i zájem médií, vždyť FIBO pokrývá více než tisícovka novinářů.
  Součástí programu veletrhu FIBO budou i doprovodné soutěže. Například finále Miss FIBO Power Beauty či bojová a silová klání, jako jsou třeba soutěž o největšího siláka na benchpressu nebo bitvy v přetlačování rukou (tzv. páka).
   
  Zcela nový protein
  Expozici společnosti NUTREND pořádně okoření i přítomnost všech hvězd silové sekce NUTREND Teamu, včetně Benjamina Radiče, Johnny Lantose, Martina Mestera, Oksany Orobets nebo třeba Karlose Vemoly. Návštěvníci si budou moci s hvězdami týmu popovídat, ochutnat nové i stávající produkty, samozřejmě především z řady Compress Expand.

  NUTREND v rámci veletrhu FIBO představí zcela nový protein Deluxe 100% Whey, který spojuje vysokou biologickou hodnotu a lahodnou chuť. Zdrojem proteinů je syrovátkový koncentrát a extrémně kvalitní syrovátkový izolát vyrobený metodou CFM, zachovávající vysokou biologickou hodnotu proteinu. Je obohacen o kolostrum, který posiluje imunitní systém a podporuje nárůst svalové hmoty. Deluxe 100% Whey bude k dostání v netradičních, lahodných příchutích – vanilkový pudink, čokoládové brownies, skořicový šnek apod.

  Kdy a kde?
  FIBO 2015, Exhibition Centre v Kolíně nad Rýnem, Německo (9. - 12. dubna)

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist