Petr Vabroušek radí, jak získat tu správnou energii | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Petr Vabroušek radí, jak získat tu správnou energii

  Petr Vabroušek radí, jak získat tu správnou energii

  Datum: 21.9.2015

  Petr Vabroušek patří ke sportovcům, kteří přesně ví, co dělají, a co potřebují, aby dosáhli absolutního maxima. Svoje tělo dokonale zná a je schopen jej vystavit extrémní zátěži, kterou by málokdo z nás jen stěží zvládl.

  Vlastně bychom o takových výkonech asi ani nepřemýšleli. Desítky triatlonů každý rok, běžecké maratony, maraton na severním pólu a další neskutečné závody, to vše Petr během své sportovní kariéry každoročně absolvuje.

  „Triatlon je pravděpodobně fyzicky nejnáročnějším sportem na světě, a pokud bych k němu nepoužíval to nejlepší, měl bych cestu za vítězstvím o poznání složitější. Nároky zde nejsou jen na závodní materiál, ale především na tělo sportovce, které musí být neustále zásobováno kvalitní energií a musíme se o něj správně postarat i po závodě pomocí dokonalé regenerace. A právě v tom mi pomáhají produkty od společnosti NUTREND, které používám již více jak 10 let,“ říká Petr.

  Pokud vás zajímá, jakou sportovní výživu Petr během svých náročných závodů používá, koukněte na první díl malé video série. Dozvíte se, jaké výrobky NUNTREND jsou pro vytrvalostní sport ideální, v jaké kombinaci a v jakém množství.
  V dalším pokračování se dozvíme, jak je to s v hodným pitným režimem, s tolik nepříjemnými křečemi a potřebnou regenerací, která by se neměla nikterak podceňovat.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist