Proč se nemusíte bát cukru – SPORTOVNÍ TYČINKY | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Proč se nemusíte bát cukru – SPORTOVNÍ TYČINKY

Proč se nemusíte bát cukru – SPORTOVNÍ TYČINKY

Datum: 26.7. 2021

Častou otázkou bývá, jak doplnit energii, aby člověk nehladověl, doplnil energii, ale zároveň aby zažívací trakt nezatížil natolik, aby si nepřivodil ještě nějaké zažívací obtíže?

Hobby závodníci, kteří běhají 5 nebo 10 km dlouhé tratě na oblíbených městských běžeckých sériích, jako je NN NIGHT RUN, často podceňují přípravu v oblasti sportovní výživy.

Sami se na stánku setkáváme s těmito reakcemi: "Nepotřebuji to. Stačí voda. Je tam moc cukru. Je to chemie. Neznám to nebo nevím, co to se mnou při běhu udělá" . Velice častá, v tomto případě neopodstatněná, je reakce na přítomnost cukrů.

Jak je to nejen s cukrem ve sportovní výživě při intenzivním výkonu, kdy a jak může být efektivní pro dosažení vytouženého cíle? 

Pro jednoduché objasnění jsme vytvořili 3 animace s použitím základních produktů – doplňků stravy pro sportovce, které se obvykle doporučují při sportovní aktivitě:

 

ENERGIE VE FORMĚ SPORTOVNÍ TYČINKY

Jak efektivně doplnit energii během sportovní zátěže nižší intenzity

Častou otázkou bývá, jak doplnit energii, aby člověk nehladověl, doplnil energii, ale zároveň aby zažívací trakt nezatížil natolik, aby si nepřivodil ještě nějaké zažívací obtíže? Pokud máte aktivitu s nižší tepovou frekvencí, tak vám můžeme doporučit různé energetické tyčinky, prostřednictvím kterých dodáte tělu potřebné cukry i komplexní sacharidy. Řada z nich také obsahuje přidané antioxidanty, vitamíny, minerály či aminokyseliny, takže nejenom že zaženete pocit hladu a doplníte nezbytnou energii pro sportovní výkon, ale také doplníte tělu potřebné mikroživiny. Pro sportovní aktivitu, zvláště pak v horkých dnech, doporučujeme vybírat sportovní tyčinky bez polevy.


VOLTAGE ENERGY BAR

Je cereální tyčinka na bázi ovesných otrub s obsahem kombinace sacharidů, pro ještě lepší využití energie. Kromě ostatních sacharidů obsahuje i menší množství značkového disacharidu isomaltulózy (Palatinose™), která uvolňuje energii postupně. Dále obsahuje vitamíny C, E a zinek, který podporuje správnou funkci našeho imunitního systému a přispívá k normální syntéze bílkovin.

VOLTAGE ENERGY BAR
ENDURANCE BAR

ENDURANCE BAR

Představuje pořádnou dávku energie pro rychlé využití. Prostřednictvím této tyčinky dodáte tělu i další potřebné živiny, jako jsou dobře vstřebatelné bílkoviny a esenciální aminokyseliny (BCAA), některé vitamíny skupiny B a antioxidant vitamín E. Je snadno rozpustná v ústech a je tak ideální pro vytrvalostní sporty během nižší fyzické zátěže. Každou porci doporučujeme zapít.

FRUIT ENERGY BAR

Tyčinka s více než 50 % šťavnatého ovoce v tenkém bezlepkovém oplatku. Výborná chuť ovoce doplní energii, a navíc obsahuje užitečnou vlákninu, tělu prospěšné antioxidanty a zinek, který mimo jiné podporuje normální metabolismus makroživin a naši imunitu.

FRUIT ENERGY BAR

Seznam produktů

VOLTAGE ENERGY BAR

VOLTAGE ENERGY BAR

Energie sbalená do lahodné tyčinky v sobě kombinuje skvělou chuť a ideální formu...

36

31 bez DPH

RAW SEEDS BAR

RAW SEEDS BAR

Vychutnejte si přírodní energii v tyčince z ovoce a křupavých semínek s obsahem...

25

22 bez DPH

RAW BAR

RAW BAR

Vychutnejte si tyčinku vyrobenou pouze z přírodních zdrojů. Díky raw technologii...

25

22 bez DPH

DeNuts

DeNuts

Skvělá chuť křupavých oříšků, semínek a medu, s obsahem vitamínů, minerálů a...

19

17 bez DPH

FLAPJACK GLUTEN FREE

FLAPJACK GLUTEN FREE

Křehká a lahodná tyčinka plná ovesných vloček, které jsou tím nejlepším přírodním...

37

32 bez DPH

ENDURANCE BAR

ENDURANCE BAR

Velká dávka energie vložená do tyčinky, která nebude při sportovní aktivitě...

38

33 bez DPH

FRUIT ENERGY BAR

FRUIT ENERGY BAR

Ovocná sportovní tyčinka s mimořádnou chutí a více než 50 % ovoce je ideální...

22

19 bez DPH

VEGAN PROTEIN FRUIT BAR

VEGAN PROTEIN FRUIT BAR

Proteinová tyčinka vyrobená pouze z přírodních zdrojů. Obsahuje 20 % čistě rostlinných...

29

25 bez DPH