Vítězné jízdy Pavla Boudného | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Vítězné jízdy Pavla Boudného

Vítězné jízdy Pavla Boudného

Datum: 9.9. 2014

Finálový závod Specialized XCR Cupu 2014 se stal opět kořistí Pavla Boudného z týmu Česká Spořitelna - Specialized, závodícího za tým Bikomatic Radima Kořínka sponzorovaný společností NUTREND.

Rozhodujícím momentem závodu byl atak vítězného Pavla Boudného společně s týmovými kolegy Petrem Šťastným a Dominikem Buksou a také Janem Bártou (NetApp Endura). Jan Bárta se v předposledním kole rozhodl pro samostatný nástup a výsledkem toho bylo překonání traťového rekordu Honzy Fojtíka (7:07), který má současnou hodnotu 6:49!

Stejně tak bodoval Grande Paolo i ve Znojmě, které má za sebou úspěšnou premiéru v seriálu Kolo pro život. První ročník Znojmo Burčák Tour Kooperativy přivítal přes 2000 startujících, jimž kraloval právě Pavel Boudný. Druhé místo vybojoval Václav Ježek (IVAR CS Author) a pro bronz si přijel Jirka Novák (Superior Brentjens) před Janem Fojtíkem (Symbio+ Cannondale). V ženách triumfovala Anna Šmídová (Nilfisk Alto Pro), druhá dojela Míša Procházková (Symbio+ Cannondale) a třetí Denisa Stodůlková (Česká spořitelna - Specialized).