Nejlepší tipy, jak si užít aktivní dovolenou | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nejlepší tipy, jak si užít aktivní dovolenou

Nejlepší tipy, jak si užít aktivní dovolenou

Datum: 13.7.2018

Moře, slunce, pohoda! Jste stále v pohybu a nedovedete si představit, že o dovolené tomu tak nebude? Tady jsou naše tipy, jak se o volnu hýbat zábavně a přitom efektivně. Text: Soňa a Michal, Running.cz

Palte kalorie u vody
Vodní sporty patří mezi nejlepší spalovače kalorií. K těm nejúčinnějším patří paddlebording – tedy ježdění ve stoje na prkně s pádlem, aquaerobik a windsurfing. Spojte příjemné s užitečným – zkuste zábavu i pohyb.
 
Nastartujte den běháním
Pokud víte, že na pláži strávíte celý den, proběhněte se ještě před snídaní. Není takové horko, všude je málo lidí, příroda se probouzí a vy rozproudíte v těle energii, která vám vydrží po celý den a nezlenivíte tak.
 
Pozor na přemíru jídla
Švédské stoly jsou skvělé pro chuťové buňky, ne už tak pro linii. Člověk chce neustále něco ochutnávat a tak toho spořádá více, než by chtěl. Udělejte to tak, že si na talíř naložíte jednu porci, jako doma a pak už si znovu přidávat nebudete chodit.
 
Hodně choďte
Na místo toho, abyste do města jeli taxíkem nebo autobusem, se do něj večer vydejte pěšky a pak také po svých zpět. Nadýcháte se čerstvého vzduchu, dobře strávíte večeři a bude se vám pak lépe usínat.
 
Plavejte
Když jste u vody, využijte ji ve svůj prospěch a plavejte co nejčastěji můžete nebo si naordinujte čas, po který budete plavat. Plavání svědčí celému tělu, posilujete ho, zpevňujete, je skvělé pro záda a také pro klouby.

Seznam produktů