NUTREND partnerem 3D FITNESS kongresu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND partnerem 3D FITNESS kongresu

NUTREND partnerem 3D FITNESS kongresu

Datum: 26.11. 2014

Již pošesté pořádala společnost 3D FITNESS největší fitness kongres ve střední Evropě, opět za přispění společnosti NUTREND, která byla generálním partnerem celého projektu.

Fitness kongres a fitness expo se zaměřením na vybavení fitness a funkční trénink „Pohyb a zdraví 2014“ nenacházel svým rozsahem a cvičební plochou v České republice ani na Slovensku konkurenci. Na ploše větší než 1200 m2 vznikla rozsáhlá funkční zóna, kde si mohli zájemci za pomoci 15 špičkových master trenérů vyzkoušet vše, na co si jen mohli vzpomenout - a to nejen z oblasti fitness a funkčního tréninku. V nabídce bylo celkem 70 cvičebních lekcí jako TRX, RIP, ViPR, Gun-EX, Move-it, Indoor cycling, gravity, Kettlebells, multifunkční stanoviště FTS.

Kongresu se zúčastnilo na 500 trenérů, majitelů fitness center, instruktorů skupinového cvičení a fitness nadšenců.

V polovině dne probíhala soutěž NUTREND o ceny v hodnotě 6000 Kč. Hlavním cílem bylo dvakrát zvednout pravou a levou rukou tašky plné produktů NUTREND, kdy každá z nich vážila 7 kilogramů. Ruce musely být umistěné do upažení a kdo vydržel nejdéle, tak vyhrál. Ostatní soutěžíci získali tyčinku DELUXE jako cenu útěchy. Vítězem se stal Ondřej Piskura, který na kongres přijel až se Slovenska.