Proč nečekat na jaro a začít s běháním už teď | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Proč nečekat na jaro a začít s běháním už teď

Proč nečekat na jaro a začít s běháním už teď

Datum: 4.3.2020

Nové roční období je sice za dveřmi, ale stále je plno dní, které skvěle můžete využít k tréninku. Plno běžců stále vyčkává a vybíhá až s opravdu teplými a slunečnými dny. Jenže to je škoda. Víme, proč!

Je výborná teplota na běh

Právě teď není ani velká zima, ani horko, prostě ideální běžecké počasí, kdy vás běh bude bavit. Nepotřebujete k tomu nic speciálního. Oblékejte se tak, jako by bylo o deset stupňů více – většinou postačí funkční tričko s dlouhým rukávem, tenká větrovka a dlouhé legíny. Běhání bude příjemné – nebude vám ani horko, ani zima. Prostě tak akorát, abyste se mohli soustředit na běh. 


Budete zdravější

Skolí vás každé jaro nějaké nachlazení nebo nemoc? Když budete běhat, budete odolnější a dokonce si tělo navykne na nižší teploty, takže budete otužilejší. Díky pravidelnému pohybu a přísunu většího množství kyslíku se budete cítit lépe. Běhání vám také upraví chutě – tělo si bude žádat více zdravých věcí. Vše můžete podpořit například pravidelným užíváním multivitaminových přípravků s minerály – vynikající je novinka Nutrend Multicomplex Compressed Tabs, kde je vše, co organismus potřebuje. 


Budete více v přírodě a na čerstvém vzduchu

Běhání je příjemná závislost. Stačí 21 dní, kdy si vybudujete návyk a tělo pak už bude pohyb a běh přímo vyžadovat. Takže počasí nepočasí – prostě se seberete a jděte. Jen tak na procházku by se vám asi nechtělo a vždy byste si našli výmluvu, proč na ni nejít. Jenže běhat prostě musíte, jinak budete mít opravdu velký absťák. 


Zpevníte si postavu

Když budete pravidelně běhat, uvidíte, jak se vám bude měnit postava. Budete postupně ztrácet kila a tělo bude více vyrýsovanější. K tomu, abyste hubli, je ale potřeba běhat pomalu a okolo 50 minut v kuse. Představte si konečně jaro a nástup léta, kdy se nebudete bát upnutých šatiček a plavek! Výhodou běhání také je, že si čas od času budete moct i zhřešit v jídle – takový zákusek si nyní už nebudete muset vyčítat, protože dobře víte, že ho pak zase jednoduše vyběháte. 


Budete více v pohodě

Jarní depka? Co to je? Když běháte, tak si krásně čistíte hlavu. Vyběhnete s chaosem a vracíte s uklizenými myšlenkami jako po generálním úklidu. Všechny problémy a negativní myšlenky se rozpouštějí jako máslo, tělo zaplavují endorfiny a budete nabití novou energií a budete veselí. No tak tomu se říká výzva, ne? Nebojte se přizvat k běhu i někoho z rodiny nebo kamarády. Strávíte tak spolu více času a při pomalém běhu, který je správný, si dokonce i skvěle popovídáte a utužíte tak sociální vazby. 


Text. Soňa, Running2.cz


Seznam produktů

CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D

CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D

Unikátní receptura tří účinných látek představuje produkt ideální do detoxikačních...

od 441

383 bez DPH

VITAMIN C SE ŠÍPKY

VITAMIN C SE ŠÍPKY

Jedna tableta obsahuje až 500 mg vitamínu C, který je navíc doplněn o extrakt...

od 176

153 bez DPH

MULTICOMPLEX COMPRESSED CAPS

MULTICOMPLEX COMPRESSED CAPS

Kombinace dvou oblíbených produktů, multivitamínu a multiminerálu, v jednom...

od 261

227 bez DPH