Sportujeme i v roce 2016 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Sportujeme i v roce 2016

Sportujeme i v roce 2016

Datum: 4.1. 2016

Vánoční svátky a oslavy spojené s Novým rokem jsou za námi!!! Někdo je zvládl obstojně, jiný se raději vyhýbá osobní váze nebo pohledu do zrcadla. Jak jste na tom Vy? Patříte mezi hříšníky, nebo ty svědomité? Ať je tomu jakkoliv, začíná další rok a …

Je nejvyšší čas se sebou něco dělat!


Abyste měli vstup do roku 2016 co nejsnazší, připravili jsme pro Vás skvělé pomocníky pro zvládnutí fyzické aktivity a současně i pro boj s tuky. Tyto pomocníky naleznete v akčních balíčcích, které jsou opět připraveny ve zvýhodněných cenách.

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ČLENY KLUBU – SLEVA 10% ZŮSTÁVÁ + BODY

Akce BODYBUILDING

BODYBUILDING

Kombinace velmi oblíbeného proteinu WHEY CORE 100, který zaručuje příjem kvalitní bílkoviny pro svalový růst a větvených aminokyselin BCAA MEGA SHOT v krystalické podobě, které zaručují tolik důležitou ochranu svalové hmoty před katabolizací.
 
Akce ENDURANCE SPORTS

ENDURANCE SPORTS

Tento akční balíček je složenz prvotřídního přípravku pro zlepšení funkčnosti kloubní tkáně a z nového hypotonického nápoje, který dokáže výborně obnovovat tekutiny v organismu a současně v  sobě nenese žádný podíl cukru.
 
 

 
Akce ACTIVE LIFESTYLE
ACTIVE LIFESTYLE

Tato kombinace je velmi zajímavým prostředkem proboj s tukovou tkání. Za předpokladu fyzické aktivity podpořené produktem CARNIFORM, který je současně stimulantem a současně i spalovačem tuků je redukce hmotnosti podstatně snazší.  ​
 
 

 
Lednová výzva
Lednová výzva Vlaďky Krásové

Chcete si posílit tělo, spálit kalorie a vybudovat kondici, a to vše v pohodlí domova? Pak je tu pro vás další výzva s členkou NUTREND teamu Vladimírou Krásovou. K posílení celého těla nepotřebujete tvrdě dřít na speciálních drahých strojích.
 
 
 

 
Poradna