Zatloukal první, Chyba druhý a oba vedou Český pohár | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Zatloukal první, Chyba druhý a oba vedou Český pohár

Zatloukal první, Chyba druhý a oba vedou Český pohár

Datum: 2.5. 2019

Další závodní víkend mají za sebou jezdci týmu NUTREND Specialized Racing. Jan Zatloukal potvrdil v druhém závodě Strabag Českého poháru horských kol v Touškově roli favorita a bez větších problémů si připsal na své konto další vítězství.

Honza vévodí také průběžnému pořadí Strabag Českého poháru v kategorii juniorů.

Další junior Tomáš Tlamka zlepšil svůj závodní projev oproti úvodnímu závodu v Kutné Hoře a dokončil závod na 11. pozici.

Jiří Chyba vstoupil do závodu kategorie Masters přesvědčivě, podstatnou část závodu se pohyboval na přední pozici, závěr závodu mu ale nevyšel podle představ a výsledně z toho bylo druhé místo.
Také Jiřímu Chybovi náleží v celkovém pořadí Strabag Českého poháru horských kol přůběžně první příčka.

Michal Kozel se v kategorii Expert pohyboval po většinu závodu na druhém místě. Chvilková ztráta koncentrace v posledním kole a následný pád znamenal nepříjemné zranění ramene a konec medailovým nadějím dalšího z jezdců týmu NUTREND Specialized Racing.

Většinu jezdců čeká nyní další závod „domácího“ TOMKET Pražského MTB poháru v Beckově a junior Jan Zatloukal se o víkendu poprvé v životě utká se světovou špičkou v závodě juniorské světové série v německém Heubachu.

Seznam produktů

REGENER

REGENER

350

304 bez DPH