Zatloukal první, Chyba druhý a oba vedou Český pohár | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Zatloukal první, Chyba druhý a oba vedou Český pohár

  Zatloukal první, Chyba druhý a oba vedou Český pohár

  Datum: 2.5.2019

  Další závodní víkend mají za sebou jezdci týmu NUTREND Specialized Racing. Jan Zatloukal potvrdil v druhém závodě Strabag Českého poháru horských kol v Touškově roli favorita a bez větších problémů si připsal na své konto další vítězství.

  Honza vévodí také průběžnému pořadí Strabag Českého poháru v kategorii juniorů.

  Další junior Tomáš Tlamka zlepšil svůj závodní projev oproti úvodnímu závodu v Kutné Hoře a dokončil závod na 11. pozici.

  Jiří Chyba vstoupil do závodu kategorie Masters přesvědčivě, podstatnou část závodu se pohyboval na přední pozici, závěr závodu mu ale nevyšel podle představ a výsledně z toho bylo druhé místo.
  Také Jiřímu Chybovi náleží v celkovém pořadí Strabag Českého poháru horských kol přůběžně první příčka.

  Michal Kozel se v kategorii Expert pohyboval po většinu závodu na druhém místě. Chvilková ztráta koncentrace v posledním kole a následný pád znamenal nepříjemné zranění ramene a konec medailovým nadějím dalšího z jezdců týmu NUTREND Specialized Racing.

  Většinu jezdců čeká nyní další závod „domácího“ TOMKET Pražského MTB poháru v Beckově a junior Jan Zatloukal se o víkendu poprvé v životě utká se světovou špičkou v závodě juniorské světové série v německém Heubachu.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist