MČR Endurosprintu ve Walbrzychu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

MČR Endurosprintu ve Walbrzychu

MČR Endurosprintu ve Walbrzychu

Datum: 24.7. 2014

Další závod seriálu Mezinárodního mistrovství České republiky se tentokrát přesunul kousek za hranice do polského městečka Walbrzych.?Závodu se zúčastnili i dva jezdci týmu Haruda RAC Sedlčany, podporovaného společností NUTREND - a to Ondřej Helmich a Robert Šíp. Pořadatel připravil dvě vložky: enduro test a cross test s krátkými přejezdy mezi těmito testy.

Cross test se skládal ze tří prvků: crossové části s jednou lavicí, dvojákem, tobogany a schody. V druhé části testu se jelo po louce. Na konci testu byl menší extrém v podobě kamenů, pneumatik a klád.?Jezdci tento test zajížděli okolo 3 a půl minuty.??Enduro test začínal obtížným kamenitým výjezdem na navážku, kde se odehrávala jeho převážná část.?Tato vložka byla dosti náročná. Obsahovala spousty kamenitých výjezdů a sjezdů.?

Jezdec Haruda RAC Sedlčany týmu Onřej Helmich byl po oba dny na druhém místě ve třídě E2 a na druhém místě i v absolutním pořadí, kdy ho porazil pouze zkušený Michal Kadleček. Stájový kolega Robert Šíp byl oba dny na čtvrtém místě ve třídě E2.

Fotogalerie