TRÉNINKOVÝ KEMP JAKUBA PRCHALA | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

TRÉNINKOVÝ KEMP JAKUBA PRCHALA

TRÉNINKOVÝ KEMP JAKUBA PRCHALA

Datum: 6.8.2019

Kdo jsem?
Jmenuji se Jakub Prchal, jsem úspěšný trenér a mistr světa v klasické kulturistice. Především jsem ale člověk, který miluje sport. Naučím vás, jak správně jíst a trénovat tak, aby bylo tělo funkční a abyste z tréninku dokázali vytěžit maximum. Kulturistika mi dala obrovskou disciplínu a mou filozofií je mít zdravé funkční tělo, které je symbolem svobody a umožňuje zdolávat fyzické i mentální překážky.
Spolupráci se mnou navázalo kromě špičkových sportovců také mnoho známých osobností, jako jsou například Václav Noid Bárta, Iva Pazderková, nebo Marta Jandová. Jsem si jistý, že si z kempu odvezete nejen skvělé zážitky, ale také jisté know-how, které vám pomůže překonat stagnaci v cestě za vaší vysněnou postavou.

Tréninkový kemp?
Rád sportuješ a zajímáš se o fitness životní styl?! Chceš zažít nabitý víkend plný potu, zábavy, ale taky poučných seminářů se skvělou partou lidí, na který nezapomeneš?!
Je jedno, jestli jsi kluk, nebo holka, jestli jsi profi sportovec, nebo cvičíš jen doma pro radost. Ať je ti 18 nebo 50, přidej se k nám a staň se součástí skvělé party lidí, kde si všichni pomáhají a nikdo není outsider!
Kromě intenzivních tréninků v přírodě bude součástí kempu také digitální detox. Věřte mi, že zahodit telefon a vnímat na chvíli jen přítomný okamžik vám prospěje víc, než studená sprcha. Nebude to všechno ale jen o dřině při trénincích. Součástí kempu budou také semináře, kde vám vysvětlím, jak se správně stravovat a jaký typ tréninku zvolit pro konkrétní cíl. Mimo to na nás čeká také zábava ve formě bowlingu, adrenalinové hry LaserGame a na závěr tělo zregenerujeme v antických lázních.
 
Kde?
Čekám tě 13.9.2019 v 18:00 v Resortu Darovanský dvůr, který se nachází v západních Čechách (70 km z Prahy nebo 20 km z Plzně).  Celý areál je obklopen lesy a řekou Berounkou, takže podmínky pro naše trénování budou naprosto jedinečné.
 
Cena?
5 999 Kč / osoba

Cena zahrnuje:
  • 2 noci v hotelové pokoji kategorie ***
  • stravování v hotelové restauraci po celou dobu pobytu
  • tréninky a semináře pod vedením Jakuba Prchala
  • balíček doplňků výživy od společnosti Nutrend
  • 1x vstup LaserGame
  • 1x vstup bowling
  • 1x vstup SPA Antické lázně
  • parkování v areálu
 
Chceš se přidat? Tak si pospěš, kapacita je omezená!
 
Kontakt: 604 211 566 / info@jakubprchal.com
 

Seznam produktů

N1

N1

od 252

219 bez DPH

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

od 738

642 bez DPH