Valerija Slapnik - SAN MARINO 2017 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Valerija Slapnik - SAN MARINO 2017

Valerija Slapnik - SAN MARINO 2017

Datum: 27.11.2017

Byla to má první soutěž po dlouhém zotavování kvůli vykloubenému kolenu, které mě postihlo na začátku tohoto roku. Nemohla jsem se dočkat, až znovu vstoupím na podium. Bylo to zároveň poprvé, co jsem závodila za NPC league.

Na místo konání soutěže jsem přišla brzy ráno, trochu nervózní, ale nadšená a plná očekávání. Jak už je mým zvykem, jako první jsem zkontrolovala rozpis a zjistila, že má kategorie bikini fitness jde na řadu skoro jako poslední, což znamenalo dalších několik hodin čekání. O 9 hodin později jsem konečně stála na pódiu Olympie San Marino, byl to úžasný pocit. Stage byla honosná a skvělá atmosféra díky publiku motivovala vydat ze sebe to nejlepší. Dostala jsem se do finále ve své kategorii a získala 4. místo! Jsem za to šťastná a vždy se naučím něco nového, zjistím, na čem musím zapracovat do příště. Jsem spokojená s pokrokem, který jsem udělala v rámci vrchní části těla, ale vím, že budu muset také více zeštíhlit nohy pro splnění standardů kategorie bikini finess pro získání PRO karty.

Mé plány pro příští rok/sezónu jsou užívat si zdravý fitness životní styl, pracovat na zlepšení a hlavně se co nejvíce účastnit soutěží. No a teď už se těším, jak si zakousnu svou odměnu, Deluxe protein bar s příchutí čokoládový sacher!

Fotogalerie

Seznam produktů

DELUXE

DELUXE

od 43

38 bez DPH

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

od 774

673 bez DPH